Forum Gzewliga Strona Główna Gzewliga
Wirtualny Manager Piłkarski
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Oglądanie meczów w necie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gzewliga Strona Główna -> O Wszystkim i o Niczym
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
merritt
Administrator
Administrator


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 867
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 21:08    Temat postu: Oglądanie meczów w necie Odpowiedz z cytatem

kiedy się dowiedziałem, że wtorkowej Ligi Mistrzów nie będzie w necie zacząłem szukać gdzie można ją obejrzeć. trafiłem na stronkę http://www.soccer-live.kk.e-wro.pl/index.html
gdzie można oglądać przedstawione tam mecze live za darmo dzięki linkom przedstawionym tam i udostępnionym programom. polecam zatem wszystkim, sprawdzone. polecam zainstalowanie programów SopCast i TVants, które można pobrać w dziale download, a które umożliwią oglądanie prawie każdego meczu spośród dostępnych. przez te programy obejrzałem w weekend kilka meczów premiership i la liga przy transferze 128 kb/s i 512 RAM. mój drugi komp ma 640 kb/s i 256 RAM ale na nim już się kiepsko ogląda. w każdym razie polecam. może zna ktoś inne podobne stronki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Mar 04, 2007 21:08    Temat postu:

Powrót do góry
adam
Trampkarz
Trampkarz


Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 96
Skąd: Baranowice

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We wtorek puszczajom na 2 czeskiej zawsze najciekawszy mecz ligi mistrzów... Na onecie tez idzie ogladac mecza ale to juz nie jest za darmo Razz
_________________
ROW Rybnik & FC Liverpool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
merritt
Administrator
Administrator


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 867
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adam napisał:
We wtorek puszczajom na 2 czeskiej zawsze najciekawszy mecz ligi mistrzów... Na onecie tez idzie ogladac mecza ale to juz nie jest za darmo Razz


tylko, że ja nie mam czeskiej tv Confused
na onecie za 11 zł. chyba jest transmisja. dziś formatuję dys żeby mi komp chodził na maksa i może mi się jutro uda coś obejrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
defton
Ligowy Wyrobnik
Ligowy Wyrobnik


Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 126
Skąd: Z piekła rodem... :]

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

które kanały internetowe w tych podanych programach transmitują lige mistrzów ?
_________________
!!! Manchester United FOREVER !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
merritt
Administrator
Administrator


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 867
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na podanym przeze mnie powyżej oglądałem wczoraj mecz Valencia - Inter. zaistalowałewm sobie SopCast i TVAnt czy coś takiego a czasem można obejrzeć też porzy pomocy Windows Media Playera.
jak naciskasz na link to powinien się odpowiedni kanał sam uruchomić. jesli nie to metodą prób i błędów, premiership jest napewno na ESPN.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hejzel
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek


Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 17
Skąd: Radom

PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 12:24    Temat postu: Mecze LIVE przez internet :) Odpowiedz z cytatem

Siema wszystkim,siema Merritt.Ja rónież chętnie ogloądam mecze piłki nożnej ale również inne dyscypliny przez internet.Jest to bardzo niezła forma oglądania tym bardziej że w kablówkach nic nie ma ze sportu.A tak to moge obejrzeć moją ulubioną lige hiszpańską-angielską-niemeicką-włoską-a także polską.Więc nie musze wydawać nie wiadomo ile na Canal+ czy inne dekodery opłacam neta i mam wszystko darmo.Przepustowość łącza mam 512kb/s i to w zupełności wystarczy aby bez problemów oglądać.Teraz najwazniejszy punkt mego postu.Linki bez których nie moge się obejść aby coś obejrzeć.Oto one,merritt przydzadzą ci się,szczególnie zagraniczna stronka jest najlepsza:
http://www.soccerlive.tv.pl/
http://www.kuszotv.pl/
a ta jest extra dużo linków http://www.myp2p.eu/index.htm trzeba dodać jedną godzine bo to czas angielska strefa czasowa.



Ostatnio zmieniony przez hejzel dnia Wto Cze 12, 2007 11:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
merritt
Administrator
Administrator


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 867
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie, im więcej stronek tym lepiej. tylko nie wiem czemu u mnie się transmisja co chwilkę na kilka sekund zawiesza. mam 256 RAM i 640 kb/s transfer.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzena
Trampkarz
Trampkarz


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 87
Skąd: Lębork

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2007 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo buforuje ci dane żeby płynie otwarzać tego typu mecze live potrzeba min. internet 1MB/s, a ram chyba nie gra wiekszego znaczenia
_________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merritt
Administrator
Administrator


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 867
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2007 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a na drugim kompie mam chyba 128 kb/s i chodzi znacznie lepiej. na początku trochę przerywa ale po jakichś 5 min. jest już prawie ciągle płynnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bockxer
Ligowy Wyrobnik
Ligowy Wyrobnik


Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 150

PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie nieźle widać (łącze 1MB) za to potwornie licznik nabija- mam niestety LAN z ograniczeniem transferu 1,5 GB na tydzień. Obejść tego używając proxy się nie da.
Ostatnio, czyli parę miesięcy temu próbowałem, obejrzeć rewanż Liverpool - Chelsea w LM, był we wtorek, ( liczniki mi zerują o północy w środę więc był już przez tydzień nieco nabity) i zobaczyłem pierwsze 15 minut.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merritt
Administrator
Administrator


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 867
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Sie 30, 2008 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytanie tylko pośrednio związane z tematem ale nie ma sensu tworzyć nowego. kiedyś widziałem taką stronkę dotyczącą tylko Premiership, na której były na bieżąco informacje z klubów, pełne kadry a podczas meczów aktualizowane wyniki na żywo, pełne składy grających drużyn, fajna oprawa graficzna i efekty dźwiękowe kiedy padał gol. teraz jakoś nie mogę jej znaleźć. najlepsze co znalazłem to http://www.premierleague.com/page/LiveScoreCenter/0,,12306,00.html . znacie może coś lepszego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zebe
Ekspert Polsatu
Ekspert Polsatu


Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 390
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sob Sie 30, 2008 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy coś lepszego, ale ja oglądam score center na sky sports.
Ulepszyli tę stronkę i ogląda się niezle - komentarz na żywo.
www.planetfootball.com
_________________
West Win Londyn GSE
www.salon24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MacGregor
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek


Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 39

PostWysłany: Sob Sie 30, 2008 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zajrzeć na

http://uk.eurosport.yahoo.com/football/premier-league/

a także na

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/default.stm

lub

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/default.stm

> klikamy nazwę klubu, a następnie na Live Text

...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
scholl
Trampkarz
Trampkarz


Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 59
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sopcast był dobry, lubilem też TVUPlayer na którym często oglądalem bundeslige na kanale GOL TV.
Troche post nie w pore ale z doswiadczenia wiem ze ram nie ma znaczenia zbytniego w oglądaniu.
Jesli przerywa to albo za wolne łącze albo za mało miejsca wolnego na dysku(to raczej dyskyjne sprawa:) )

Od jesieni mam juz cyfrową kablówke i sopcasty odstawiłem na bok, chociaz pamietam ze ogladanie meczów na necie było niezłą sprawą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zebe
Ekspert Polsatu
Ekspert Polsatu


Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 390
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

scholl napisał:
sopcast był dobry, lubilem też TVUPlayer na którym często oglądalem bundeslige na kanale GOL TV.
Troche post nie w pore ale z doswiadczenia wiem ze ram nie ma znaczenia zbytniego w oglądaniu.
Jesli przerywa to albo za wolne łącze albo za mało miejsca wolnego na dysku(to raczej dyskyjne sprawa:) )

Od jesieni mam juz cyfrową kablówke i sopcasty odstawiłem na bok, chociaz pamietam ze ogladanie meczów na necie było niezłą sprawą

...dokładnie, RAM nie ma znaczenia, ale ja się sparzyłem na wirusach.
Oglądam na C+ lub na Premiere. Poza tym, my na Śląsku Rybnickim mamy tę dogodność, że czeska TV Nova transmituje dużo meczy na żywo bez kodowania. Dziwne, że ich stać na to. Czesi zawsze byli mądrzejsi od nas.
Podziwiam ich za podejście do sportu. Nie tylko w TV, ale i na boiskach - nam brakuje do nich 50 lat co najmniej.
_________________
West Win Londyn GSE
www.salon24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Wto Gru 16, 2008 20:54    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gzewliga Strona Główna -> O Wszystkim i o Niczym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Gzewliga  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group