Forum Gzewliga Strona Główna Gzewliga
Wirtualny Manager Piłkarski
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

EURO 2008 GAME
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gzewliga Strona Główna -> O Wszystkim i o Niczym
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
merritt
Administrator
Administrator


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 867
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Cze 19, 2008 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki Panowie za wspólna zabawę przez całą fazę grupową mistrzostw. co prawda było nas tylko czterech ale było na prawdę ciekawie. powtórzymy to może za 2 lata w RPA Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Cze 19, 2008 22:30    Temat postu:

Powrót do góry
maverick
Trampkarz
Trampkarz


Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 76

PostWysłany: Czw Cze 19, 2008 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja moge tu wciaz nawijac o euro? Smile

strasznie mnie zirytowal mecz ktory wlasnie ogladalem. niemcy nie grali nic szczegolnego, poza moze 2 czy 3 graczami (rewelacyjny podolski, czemu on wciaz gra w bundeslidze?!). natomiast pilkarze portugalii irytowali mnie niemilosiernie. pomijajac to ze postawilem na nich troche kasy, to po prostu chcialem zeby wygrali a oni zamiast cos kombinowac stawali na 20 metrze, podawali miedzy soba i konczyli akcje strzalem na pale. co z tego ze 10 niemcow stoi przed takim - wazne zeby se kopnac. jeden strzal podolskiego z daleka byl grozniejszy od wszystkich strzalow z daleka portugalczykow.

a bylo widac, ze kazda wrzutka w pole karne to praktycznie zagrozenie. jedno dosrodkowanie - moutinho (kolano). drugie - pepe (czubek glowy). w koncu gol padl po dosrodkowaniu! ale nie, po co grac na dosrodkowania. jeszcze sie bramke strzeli.

jezeli to scolari wymyslil ten system to nie wroze chelsea odebrania tytulu manchesterowi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafcio
Trampkarz
Trampkarz


Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 76
Skąd: Stargard Szczeciński

PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 07:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie gra portugalczyków wyglądała jak gra polaków.... te strzały z daleka wyglądały jak walenie rozpaczy krzynówka.
Uważam portugalczyków za słabszych od polaków ( po meczach eliminacyjnych ) i wygrana niemców wcale mnie nie zdziwiła Very Happy, choć sercem też byłem za portugalczykami.
_________________
Free your mind.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
merritt
Administrator
Administrator


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 867
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zacznę od dwóch olbrzymich pomyłek sędziego, które miały prawdopodobnie decydujący wpływ na wynik meczu. ciekaw jetem gdzie on patrzył jeżeli nie na zawodnika, któremu miał zamiar dać żółtą kartkę podczas, gdy ten bezczelnie przebiegł po stopie swojego rywala. to nie mogło być przypadkowe. a druga to oczywiście ewidentny faul Ballacka przy trzeciej bramce. jeżeli on nie widział takiego czegoś to co jest w stanie zobaczyć?

poza tym Portugalczyków zgubił brak bramkarza bo Ricardo w tym meczu nie obronił chyba nic kładąc się na ziemię zanim jeszcze oddany został strzał... głową. nie wspominając już o tym, że do takich piłek (szczególnie bramka nr 3) się wychodzi.

zupełnie nie rozumiem zachwytów "expertów" polsatu nad grą Niemców. dla mnie grają na tych mistrzostwach mizernie i w tym meczu też tak zagrali, jak piszesz Maverick, z 2-3 wyjątkami. Portugalczycy natomiast grali w charakterystyczny dla siebie, jakże w tym meczu nieskuteczny, sposób, utrzymując się długo przy piłce, kręcąc z nią kółka do momentu, aż cała drużyna Niemiec wróci przed piłkę. grali bez pomysłu ale moim zdaniem i tak byli lepsi przeciwników widocznie pokonując ich w środku pola.

postawić "=" pomiędzy grą Polaków z grą Portugalczyków? chciałbym ale w najbliższym czasie mi to nie grozi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maverick
Trampkarz
Trampkarz


Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 76

PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w pelni sie zgadzam co do pomylek sedziowskich. to przebiegniecie po nodze ronaldo to taka chamowa, ze jak dla mnie powinni go wywalic z tego turnieju juz do konca. to przeciez gorsze niz odepchniecie czy uderzenie glowa - to proba celowego wyeliminowania najlepszego gracza przeciwnikow z meczu. to co zrobil zidane w finale to przy tym nic.

umiejetnosci techniczne polskich pilkarzy nawet nie zblizaja sie do tych graczy portugalii. za kazdym razem jak leciala pilka do gracza portugalii on przyjmowal ja z taka latwoscia i pewnoscia, ze zadnemu naszemu pilkarzowi by sie to nie udalo. ba, nawet w trzech by im sie nie udalo Wink.

ricardo to rzeczywiscie nic dobrego dla portugalii. szkoda ze odpadli, teraz mamy slabych rzemieslnikow w polfinale, ktorzy mam nadzieje znowu przegraja z chorwacja. i oby chorwacja awansowala, bo turkow niemcy pojada do zera...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gientos
Ligowy Wyrobnik
Ligowy Wyrobnik


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 126
Skąd: Legnica

PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemcy z Turcja przegraja bo by im turcy emigranci połowe landów spalili:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gzew
Administrator
Administrator


Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 427
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej połówce to kibicuję Chorwacji i mam nadzieję, że znowu ośmieszą Niemców jak w pierwszym meczu. Na tym Euro podobają mi sie oczywiście Holendrzy, Hiszpanie, Chorwaci i Rosjanie. Niemcy ostatnia imprezę wygrali chyba w 1996 EURO i od tego czasu więcej w ich sukcesach pomocy sędziów a wpadek zanotowali sporo (przegrana z rezerwani Czech i wypad z EURO 2004, w eliminacjach do tych EURO końcówkę tez mieli słaba remisy ze słabymi drużynami i 0-3 z Czechami).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
merritt
Administrator
Administrator


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 867
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziś Chorwaci chyba nie powinni mieć większych problemów. Turcy dodatkowo będą trochę osłabieni więc tym bardziej nasi byli grupowi rywale powinni sobie poradzić. ja czekam już na mecz sobotni, zapowiada się świetne spotkanie dwóch ofensywnie grających drużyn.

aha, Panowie, Niemcy stuknęli Portugalczyków, Chorwaci wygrają z Turcją, czy my przypadkiem nie trafiliśmy do grupy śmierci Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maverick
Trampkarz
Trampkarz


Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 76

PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

btw, kiedy jeszcze wierzylem w czechy i wlochy przed turniejem to chcialem postawic ze beda w finale i przez przypadek postawilem croatia - italy (kurs: 34.0). mam nadzieje ze sie pomylilem i holandia ogra wlochow w polfinale (tak, tak, nie wierze w hiszpanow Wink), a nie tak jak 8 lata temu... do dzis pamietam tego karnego kluiverta w slupek, a juz wczesniej przeciez de boure strzelal karnego... sni mi sie po nocach czasem to Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merritt
Administrator
Administrator


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 867
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy słusznie ale cieszę się, że Holendrzy trafili na Rosjan. Szwedzki football nie każdemu leży i różnie mogłoby się skończyć takie bicie głową w mur (choć już nieco popękany). a tak, obydwie drużyny grają taką samą piłkę (szkoła holenderska jakby nie było), ale wykonawcy jednak już nieco inni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zebe
Ekspert Polsatu
Ekspert Polsatu


Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 390
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie z całym szacunkiem dla Holendrów, to najlepszą pakę mają Hiszpanie. Nie lekceważyłbym też Włochów, choć nie są u mnie faworytami. Stać ich jednak przy dobrym ułożeniu się meczu od początku, na dużo.
Rosjanie chyba jednak nie, bo brak im cwaniactwa - to widać i pomimo dużych walorów, takich jak szybkość - nie potrafią jeszcze rozegrać "statycznie" piłki. Gra z klepki to nie wszystko. Zobaczymy....
_________________
West Win Londyn GSE
www.salon24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maverick
Trampkarz
Trampkarz


Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 76

PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale 3. liga... na dogrywke to juz mi sie nie chce patrzec. i tak jak ktos bedzie sam na sam to nie strzeli.
w karnych tez 0:0? :/

[edit po meczu]
moja opinia sie nie zmienila. jak sie traci gola w 122 minucie to trzeba byc trzecioligowcem.
bleh, niemcy wlasnie doczlapali do finalu Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merritt
Administrator
Administrator


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 867
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Cze 21, 2008 09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maverick napisał:

bleh, niemcy wlasnie doczlapali do finalu Sad


niestety chyba masz rację.
ale Chorwaci są sami sobie winni bo zgubiła ich nadmierna pewność siebie. po meczu z Niemcami juz uważali się za co najmniej finalistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maverick
Trampkarz
Trampkarz


Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 76

PostWysłany: Sob Cze 21, 2008 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bleh, wlochy wlasnie doczlapaly do finalu Sad
chociaz nie powinienem juz prognozowac, bo wszystko co typuje sie nie sprawdza. juz przegralem u buka z 25 zlotych od samej fazy grupowej Sad. chyba musze przestac stawiac Sad.

ale znowu przegrali na wlasne zyczenie. poprzednio portugalia, teraz holandia.

futbol umarl Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zebe
Ekspert Polsatu
Ekspert Polsatu


Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 390
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Cze 22, 2008 06:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja liczę na rewelacyjnych w tym roku Hiszpanów. Może wreszcie im się uda.
Trochę nie doceniłem Rosjan, choć nie są dla mnie niespodzianką.Załatwili Oranje grą skrzydłowych, którzy w polu karnym często schodzili do środka.Obrońcy nie potrafili sobie z tym poradzić. No i to przygotowanie fizyczne - miodzik !
Dokładając jeszcze do tego szaloną ambicję mamy wynik !
A tak na marginesie- gdyby nasi zaprezentowali tylko poprawne walory fizyczne, to wcale nie musiało być aż tak zle. Ale to tylko gdybanie, gdyż racjonalnie potrząc to chyba tylko my i 2 inne zespoły zagrały na tak mizernym poziomie.
Wczoraj Cracovia wtopiła z Białorusią - macie odpowiedz, gdzie jesteśmy.
_________________
West Win Londyn GSE
www.salon24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Nie Cze 22, 2008 06:10    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gzewliga Strona Główna -> O Wszystkim i o Niczym Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Gzewliga  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group