Forum Gzewliga Strona Główna Gzewliga
Wirtualny Manager Piłkarski
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

II runda Pucharu / wiosna 2009
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gzewliga Strona Główna -> Mecze Pucharowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MacGregor
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek


Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 39

PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 12:37    Temat postu: II runda Pucharu / wiosna 2009 Odpowiedz z cytatem

Pech nie opuszcza moich rezerw'istów. Ponownie (tym razem po "dokoptowaniu"
do przeciwnika najsilniejszego Shocked ( spośród czwórki rywali "zastępców") do awansu zabrakło parametrowych punktów ...
Liczę na "dziką kartę" Smile - zwłaszcza, że wśród awansowiczów są i nietypujący.
No i nie zgadzam się z tezą, że rezerwy nie zasługują na wspomniane "dzikie karty". To trąci "dyskryminacją" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Sty 29, 2009 12:37    Temat postu:

Powrót do góry
defton
Ligowy Wyrobnik
Ligowy Wyrobnik


Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 126
Skąd: Z piekła rodem... :]

PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 14:46    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

muszę przyznać, że kiedy w 90minucie meczu arsenalu zobaczyłem na livescore zmieniający się wynik (damn it!) byłem pewny, że to koniec przygody RDM w tegorocznej edycji pucharu. szczęśliwie to właśnie parametry zadecydowały, że w dwumeczu o 4pkt okazałem się lepszy, co nie zmienia faktu, że ciśnienie mi podskoczyło za sprawką rezerw MacGregora.
Myślę, tym samym, że przy przyznawaniu dzikich kart to właśnie ta drużyna powinna dostać prawo gry w kolejnej rundzie.
chociaż... wtedy zaistnieje możliwość kolejnej konfrontacji a za następny taki horror to ja dziękuję Very Happy SmileSmile
pozdrawiam
_________________
!!! Manchester United FOREVER !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
macias
Trampkarz
Trampkarz


Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 80
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie chce, żeby ktoś pomyślał, że kogoś dyskriminuje, ale jeżeli chodzi o te "dzikie karty" to owszem przy ich przydzielaniu nie powinny być pomijane rezerwy, ale tylko w przypadku kiedy to z pucharu odpadła pierwsza drużyna!!Bo tak to byłoby bez sensu i 2 drużyny typujące przez tego samego manadżera to za dużo na pewnym etapie rozgrywek!!

Pozdrawiam

P.S:moją kandydatury do "dzikiej karty"-Blackburn Roses, Manchester Fighters
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kobra79
Weteran Wszelakich Boisk
Weteran Wszelakich Boisk


Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 320
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli rozwineliśmy temat dzikich kart, to w pierwszej kolejności przyznałbym ją Merrittowi, który z przyczyn osobistych nie zdążył zatypować co mu się zdarzyło pierwszy raz od nie pamiętam kiedy!!
tym bardziej że wyeliminował go komp. Liczę, że wszyscy zgodzą się ze mną.
_________________
Liga:** 90**39 19 32***136-89
Puchar Gzew:** 16**8 4 4***31-15
Puchar Ligi:** 10**6 2 6***25-6

******Coventry White Eagles*****
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
macias
Trampkarz
Trampkarz


Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 80
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kobra79 napisał:
Jeśli rozwineliśmy temat dzikich kart, to w pierwszej kolejności przyznałbym ją Merrittowi, który z przyczyn osobistych nie zdąrzył zatypować co mu się zdarzyło pierwszy raz od nie pamiętam kiedy!!
tym bardziej że wyeliminował go komp. Liczę, że wszyscy zgodzą się ze mnął.


No dokładnie...nie podałem go w moich propozycjach, bo widziałem że wyeliminował go komp więc przyznanie"dzikiej karta" dla niego jest dla mnie jak najbardziej oczywiste!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gzew
Administrator
Administrator


Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 427
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc myślałem, że w tej rundzie nie będzie już nietypujących i nie będzie tematu dzikich kart. W pierwszych meczach typowało chyba 61 na 64, rewanże to katastrofa tylko 50 chyba typowało. Najbliższe mecze pucharu bedą dopiero 18.02 więc jest czas na przemyślenie tego tematu. Na razie w 100% zgoda co do merritta, natomiast odnośnie rezerw to mimo wszystko jako ostatnie będą brane pod uwagę. Podstawowe kryteria są chyba oczywiste czyli sumienność w typowaniu i potem ilość zdobytych punktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
merritt
Administrator
Administrator


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 867
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cóż, wypada mi tylko przeprosić i podziękować. w całej historii IL i GL, w których gram 10 sezon, to był mój drugi niezatypowany mecz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MacGregor
Podawacz Piłek
Podawacz Piłek


Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 39

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako, że sam zacząłem ten temat - w zalożeniu mający się rozwinąć w kierunku innym niż obecnie - czas więc,
ze względu na nagły (wbrew temu, o czym wczoraj wspomniał gzew) komunikat ze str.głównej, na podsumowanie ...

defton > dzięki za emocjonujący dwumecz i miłe słowa - pozdrawiam

macias > na pewno tak nie pomyślę, dzięki za opinię - również pozdrawiam

kobra + merritt > prawdę mówiąc, merritt'a komp nie wyeliminował - ale jest faktem, że to solidny i wytrwały typer. No i każdemu
może przytrafić się sytuacja uniemożliwiająca typowanie. Moim zdaniem jedna z "dzikich kart" może być przyznana Łasicom - za całokształt :)

gzew > napisałem powyżej - jedna z "dzikich kart" - bo powinny być trzy i nie rozumiem w jakim celu będą rozgrywane powtórzone mecze.
W tym momencie B nie równa sie B (bez urazy, merritt) i nie potwierdza Twojego zdania co do rezerw. Na pewno znalazłbyś drużyny godne
pozostałych 2 kart (nie piszę tu o moich rezerw'istach, co być może sugeruje pierwszy post w temacie - to było niezamierzone "wymuszanie" ;-) .....

Ot i tyle, pozdrawiam

KONIEC TEMATU - przed nami nowy sezon ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zebe
Ekspert Polsatu
Ekspert Polsatu


Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 390
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde Gregor, ale to skomplikowane.....
Nie wiem co Gzew, ale może by jakaś ankieta, czy coś...nie wiem
Proszę, piszcie konkretnie - nikt się przecież nie obrazi Smile
Nota bene, Gzew wyeliminował moją I jedenastkę (dziesiątkę) z Pucharu.
Nie ukrywam,że za bardzo mi się to nie podoba, bo można by było dyskutować, ale po wczorajszej burzy mózgów "sam na sam" uznałem,że i tak bym odpadł po pierwszym 0:4.
Rezerwy jednakże nie odpuszczą Very Happy
_________________
West Win Londyn GSE
www.salon24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
merritt
Administrator
Administrator


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 867
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

głupio mi być w roli tego co dostaje a nie chce ale powiem w ten sposób. szczerze mówiąc nie liczyłem nawet na to, że moja pierwsza drużyna będzie miała szansę grac dalej i jestem niezmiernie wdzięczny za umożliwienie tego. tym bardziej, że wiedziałem już jak zatypować i wygrałbym rewanż 2-0. ale myślę, że są manageraowie, którzy bardziej zasłużyli na danie szansy niż rezerwy mojej drużyny. dziką kartę dla pierwszej drużyny odbieram jako wyraz uznania za moją niezłomność ( Razz ) w uczestniczeniu w tej grze ale kara za moje zaniedbanie musi być. nie chcę mieszać w Twoich decyzjach Gzew ale jeżeli zechcesz to ja nie będę miał nic przeciwko żebyś zrewidował je wg. swojej opinii, a kosztem Łasic B.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merritt
Administrator
Administrator


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 867
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gzew, tak sobie myślę, że nie ma potrzeby, żebyś rezygnował z Pucharu na rzecz Deportivo York. niech DY zajmie miejsce moich rezerw, które i tak awansowały kuchennymi drzwiami. tak będzie najuczciwiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gzew
Administrator
Administrator


Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 427
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba najgorsze co moze byc to dzikie karty. Tak jest jak człowiek chce każdemu dogodzić to i tak nie wszystkim kryteria które zastosowałem sie podobają i to jest całkiem normalne. W sumie kazdy tu gra na swoje konto i zależy mu na wygrywaniu. Tak ma być. Uważam, że nikogo (poza Deportivo- przykład jak daleko zapędziłem sie w rozdawaniu dzikich kart, że wywaliłem z Pucharu solidnego gościa.) nie skrzywdziłem w sensie awansu wywalczonego na boisku. A Ci którzy dostali szanse to niech sie ciesza. Trochę niesprawiedliwości musi być bo by nikt nie dyskutował a tak przynajmniej ja z tej dyskusji wyciagne wnioski na przyszłość i beda kompy grały nawet w finale jak ci co maja typować nie typują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zebe
Ekspert Polsatu
Ekspert Polsatu


Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 390
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

he,he,he
_________________
West Win Londyn GSE
www.salon24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
merritt
Administrator
Administrator


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 867
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no Gzew, wiem, że Twoje decyzje były uzasadnione.ja tego nie neguje ale tak już skoro Deportivo ma kogoś zastąpić to już lepiej te moje śmieszne rezerwy co i tak zaraz odpadną bo mają za słabe parametry. po prostu wydaje mi się, że w ten sposób nikt nie zostanie z uczuciem niedosytu a to chyba idealne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
scholl
Trampkarz
Trampkarz


Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 59
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 08:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

awansowałeś i zespół ma być wycofany(zastąpiony innym)?
nie bardzo to pojmuję ale cóż, myślę, ze znajdzie się inne rozwiązanie tego problemu.
A najlepiej byłoby spisać jakiś regulamin odnośnie takich sytuacji i sprawa byłaby jasna dla każdego.

PS. Ja nagminnie nietypujące zespoły w razie awansu bym odrzucił i w miejsce ich dał typujących bo to chyba priorytet naszej zabawy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lut 08, 2009 08:28    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gzewliga Strona Główna -> Mecze Pucharowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Gzewliga  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group